Alpine w Polsce

Alpine w Polsce.

Marka Alpine, która zaprezentowała swój nowy model A110 podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie, organizuje sieć swoich przedstawicieli na świecie.

Sprzedaż nowego modelu Alpine A110 rozpocznie się pod koniec 2017 roku, aktualnie uruchamiana jest sieć około 60 salonów marki.


Centra dla pasjonatów, stworzone przez pasjonatów

Salony Alpine zostały zaprojektowane jako miejsca, w których koneserzy  ekskluzywnych i „szytych na miarę” przedmiotów mogą spotkać się
z przedstawicielami marki. Doradcy Alpine będą im służyć swoją wiedzą
i doświadczeniem oraz dzielić się z nimi swoją pasja do marki Alpine i samochodów sportowych.

Polska jest jednym z 13 krajów, w których powstaje wyselekcjonowana sieć sprzedaży i obsługi serwisowej. Sieć salonów Alpine obejmie takie kraje jak: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Luksemburg, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria oraz Polska. Sprzedaż nowego modelu w Wielkiej Brytanii i Japonii (wersje dostosowane do ruchu lewostronnego) rozpocznie się w 2018 roku. Przed wybranymi przedstawicielami marka postawiła wysokie wymagania: pasja do samochodów sportowych, duże doświadczenie w sprzedaży samochodów sportowych lub marek premium, znajomość potencjalnych klientów i sposobów dotarcia do nich, potencjał lokalnego rynku, stabilna sytuacja finansowa pozwalająca na wysoki poziom inwestycji.

Przedstawicielem Alpine w Polsce została Grupa Pietrzak, której początki działalności w branży motoryzacyjnej sięgają roku 1981. W 1994 roku Grupa związała się najpierw  z marką Renault, a następnie powiększyła portfel zarządzanych marek o Peugeot i Dacię, a w ostatnim okresie o marki sport-premium: Maserati oraz Ferrari.Możliwość otwarcia jedynego w kraju salonu marki Alpine jest świadectwem zaufania marki Alpine do partnera. Pierwszy salon Alpine zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku w Katowicach.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem Alpine Center Katowice:

Alpine Manager

Adam Augustin

adam.augustin@grupapietrzak.pl

+48 602 481 867

 

Sales Specialist

Damian Wiącek

damian.wiacek@grupapietrzak.pl

+48 660 416 400

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności