Zarezerwuj swoją Alpine

Wszystkie 1955 egzemplarzy modelu Alpine “Premiere Edition” zostało już zarezerwowane. Po tak pozytywnym odbiorze wśród entuzjastów Alpine, postanowiliśmy otworzyć rezerwacje na kolejne wersje.

Na tegorocznych targach w Genewie Alpine zaprezentowało dwie nowe wersje modelu Alpine A110Pure i Légende.

Pure to zupełnie nowe A110 - najlżejsze i najbardziej skoncentrowane na kierowcy, dzięki czemu najmocniej zbliża się do ducha oryginalnego A110 Berlinette, który wygrał rajd Monte Carlo w 1973 roku. Jednoczęściowe fotele Sabelt o wadze zaledwie 13,1 kg i dziesięcioramienne felgi ze stopów lekkich 17" podkreślają zwinność i precyzję jazdy. Tymczasem tapicerka skomponowana ze skóry i z mikrofibry w połączeniu z matowym wykończeniem wnętrza z włókna węglowego, jednoznacznie wskazuje na intencje Pure'a.

Z kolei bardziej nastawioną na wyprawy GT wersję Légende podkreślają czarne, regulowane w sześciu kierunkach siedzenia lub brązowa skórzana tapicerka i zmodernizowany system Focal Audio z opcjonalnym subwooferem. Wewnętrzne wykończenie z lakierowanego na wysoki połysk włókna węglowego i 18-calowe obręcze kół ze stopów metali diamentowane na czarno sugerują wyrafinowaną osobowość, a czujniki parkowania z kamerą cofania zwiększają łatwość codziennego użytkowania Légende.

Dzięki takim samym ustawieniom układu napędowego i zawieszenia jak Pure, Légende pozostaje wierny koncepcji i podstawowej zasadzie Alpine: bezwzględnej zwinności i jedności z kierowcą.

 

Aby zarezerwować samochód pobierz aplikacje Alpine:

AppStore

GooglePlay

Zapraszamy do kontaktu z zespołem Alpine Center Katowice:

Alpine Manager

Adam Augustin

+48 602 481 867

adam.augustin@grupapietrzak.pl

 

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności