Chat with us, powered by LiveChat

Zarezerwuj swoją Alpine

Wszystkie 1955 egzemplarzy modelu Alpine “Premiere Edition” zostało już zarezerwowane. Po tak pozytywnym odbiorze wśród entuzjastów Alpine, postanowiliśmy otworzyć rezerwacje na kolejne wersje.

Na tegorocznych targach w Genewie Alpine zaprezentowało dwie nowe wersje modelu Alpine A110Pure i Légende.

Pure to zupełnie nowe A110 - najlżejsze i najbardziej skoncentrowane na kierowcy, dzięki czemu najmocniej zbliża się do ducha oryginalnego A110 Berlinette, który wygrał rajd Monte Carlo w 1973 roku. Jednoczęściowe fotele Sabelt o wadze zaledwie 13,1 kg i dziesięcioramienne felgi ze stopów lekkich 17" podkreślają zwinność i precyzję jazdy. Tymczasem tapicerka skomponowana ze skóry i z mikrofibry w połączeniu z matowym wykończeniem wnętrza z włókna węglowego, jednoznacznie wskazuje na intencje Pure'a.

Z kolei bardziej nastawioną na wyprawy GT wersję Légende podkreślają czarne, regulowane w sześciu kierunkach siedzenia lub brązowa skórzana tapicerka i zmodernizowany system Focal Audio z opcjonalnym subwooferem. Wewnętrzne wykończenie z lakierowanego na wysoki połysk włókna węglowego i 18-calowe obręcze kół ze stopów metali diamentowane na czarno sugerują wyrafinowaną osobowość, a czujniki parkowania z kamerą cofania zwiększają łatwość codziennego użytkowania Légende.

Dzięki takim samym ustawieniom układu napędowego i zawieszenia jak Pure, Légende pozostaje wierny koncepcji i podstawowej zasadzie Alpine: bezwzględnej zwinności i jedności z kierowcą.

 

Aby zarezerwować samochód pobierz aplikacje Alpine:

AppStore

GooglePlay

Zapraszamy do kontaktu z zespołem Alpine Center Katowice:

Alpine Manager

Adam Augustin

+48 602 481 867

adam.augustin@grupapietrzak.pl

 

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.

Kontakt z nami

ul. Bocheńskiego 109
40-816 Katowice

Alpine Manager
Adam Augustin

adam.augustin@grupapietrzak.pl

+48 602 481 867

Sales Specialist
Mateusz Nowak

mateusz.nowak@grupapietrzak.pl

+48 660 416 400

Od poniedziałku do piątku:
10-18
Sobota:
10-14
Niedziela:
Nieczynne

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

rodo@grupapietrzak.pl”