Alpine A110 Pure i Legende - dwie nowe wersje

Alpine A110: Pure i Légende

Na targach, które odbyły się w 2017 roku w Genewie Alpine zaprezentowało dwie nowe wersje modelu Alpine A110: Pure i Légende.

 

Alpine A110 Pure

Alpine Pure to zupełnie nowe A110 - najlżejsze i najbardziej skoncentrowane na kierowcy, dzięki czemu najmocniej zbliża się do ducha oryginalnego A110 Berlinette, który wygrał rajd Monte Carlo w 1973 roku. Jednoczęściowe fotele Sabelt o wadze zaledwie 13,1 kg i dziesięcioramienne felgi ze stopów lekkich 17" podkreślają zwinność i precyzję jazdy. Tymczasem tapicerka skomponowana ze skóry i z mikrofibry w połączeniu z matowym wykończeniem wnętrza z włókna węglowego, jednoznacznie wskazuje na intencje Pure'a.

 

Alpine A110 Légende

Z kolei bardziej nastawioną na wyprawy GT wersję Alpine Légende podkreślają czarne, regulowane w sześciu kierunkach siedzenia lub brązowa skórzana tapicerka i zmodernizowany system Focal Audio z opcjonalnym subwooferem. Wewnętrzne wykończenie z lakierowanego na wysoki połysk włókna węglowego i 18-calowe obręcze kół ze stopów metali diamentowane na czarno sugerują wyrafinowaną osobowość, a czujniki parkowania z kamerą cofania zwiększają łatwość codziennego użytkowania Légende.

Dzięki takim samym ustawieniom układu napędowego i zawieszenia jak Pure, Légende pozostaje wierny koncepcji i podstawowej zasadzie Alpine: bezwzględnej zwinności i jedności z kierowcą.

 

Dowiedz się więcej o Alpine A110

Pełna lista wyposażenia i opcji nowych modeli Alpine A110 wraz z cennikiem jest dostępna do pobrania

Bruszura kliknij

Cennik - kliknij 

 

 

Renault Alpine A110 Pure i Legende
Nowe Alpine A110 Pure i Legende

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Salon Alpine Katowice już otwarty

Nowy salon Alpine Katowice jest efektem wieloletnich doświadczeń Grupy Pietrzak w branży motoryzacyjnej. Będąc spójni w naszej strategii rozwoju i modelu zarządzania zaufali nam najwięksi producenci samochodów. Nasz zespół jest gotowy do podejmowania nowych wyzwań i zapewnienia pełnej obsługi dla historycznej marki jaką jest Alpine.

Alpine Center Katowice

Kontakt z nami

ul. Bocheńskiego 109
40-816 Katowice

Alpine Manager
Adam Augustin

adam.augustin@grupapietrzak.pl

+48 602 481 867

Sales Specialist
Damian Wiącek

damian.wiacek@grupapietrzak.pl

+48 660 416 400

Od poniedziałku do piątku:
10-18
Sobota:
10-14
Niedziela:
Nieczynne

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Konrad Cioczek

iod@grupapietrzak.pl