Docelowy salon Alpine Katowice już otwarty!

To już oficjalnie! Alpine is BACK!

Salon Alpine Centre Katowice został otwarty w docelowej lokalizacji!

Wśród eksponowanych aut znajdziemy najnowsze modele Alpine A110 Pure, Légende oraz zabytkową A110 1600S z 1971 roku.

 

Tissot & Alpine 
W nowym salonie można również kupić szwajcarskie zegarki Tissot, międzynarodowego partnera Alpine: zegarek Tissot V8 Alpine oraz limitowany Tissot PRS 516 Alpine.

Z myślą o kierowcach pragnących wykorzystać możliwości zegarka i samochodu w maksymalnym stopniu, marka Tissot we współpracy z Alpine zaprojektowała dwa zegarki, będące elementem wyposażenia samochodu. Tissot Alpine On Board Automatic oraz Tissot Alpine On Board Quartz można łatwo odpiąć od paska i wpiąć do specjalnego aluminiowego uchwytu stanowiącego element deski rozdzielczej samochodu. Zegarki z serii On Board dostępne będę od kwietnia 2019 roku.

Dodatkowo w salonie Alpine w Katowicach można również obejrzeć i zakupić akcesoria, odzież, zabawki Alpine.

Do zobaczenia w Alpine Centre Katowice!

ul. Bocheńskiego 109
40-816 Katowice
poniedziałek – piątek 10 -18 
sobota: 10.00-14.00

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.