ALPINE A110 WYGRYWA W PLEBISCYCIE „BEST CAR 2019"

Alpine A110 zdobyło tytuł „Best car 2019”. Nowa edycja kultowego modelu z lat 60. i 70. ubiegłego wieku zwyciężyła w plebiscycie „Best car 2019” organizowanym w Niemczech wśród czytelników „Auto, motor i sport” w kategorii „samochodów sportowych” wśród producentów zagranicznych. Plebiscyt został zorganizowany już po raz 43. Uczestnicy plebiscytu mogli wybierać swoich faworytów spośród 385 samochodów w jedenastu kategoriach. 

Nagroda dla najlepszego samochodu w swojej klasie jest kolejnym dowodem dobrego przyjęcia na rynku nowego modelu Alpine A110. Wraz z Nowym Alpine A110 z powodzeniem nawiązujemy do tradycji legendarnych samochodów sportowych ― mówi Uwe Hochgeschurtz, dyrektor generalny Renault Deutschland AG

Przypominamy również, że Alpine A110 jest jedynym samochodem sportowym, który należy do ekskluzywnego grona siedmiu modeli walczących o zwycięstwo w plebiscycie „Car of the Year 2019”. Obecnie samochód można zamówić w dwóch wersjach: „Pure” - purystycznego wariantu przeznaczonego do zapalonych kierowców sportowych oraz „Légende” - wersji skoncentrowanej na komforcie.

 

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności