Alpine Rally Trophy

Alpine Rally Trophy zostanie zorganizowane w pięciu rundach kalendarza Rajdowych Mistrzostw Francji FFSA 2020.

Podobnie jak na torach, Alpine A110 Rally oferuje swoim właścicielom i kierowcom kilka opcji. Zawodnicy będą mieli okazję wziąć udział w wybranych przez siebie rajdach, a także wziąć udział w Alpine Rally Trophy ustanowionym przez Signatech w ramach Rajdowych Mistrzostw Francji FFSA.

Alpine Rally Trophy pozwoli klientom Alpine A110 Rally walczyć w pięciu wyjątkowych rundach na francuskiej scenie rajdowej. Po majowym otwarciu sezonu

w Rallye Antibes Côte d’Azur, załogi zmierzą się z Rouergue, Mont Blanc i Cœur de France przed finałem sezonu na Rallye du Var.

Podobnie jak w przypadku Alpine Elf Europa Cup, odbędzie się klasyfikacja generalna i zawodników. Program nagród i dalsze szczegóły zostaną ogłoszone

w nadchodzących tygodniach.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w rajdzie Alpine A110, skontaktuj się z Alpine Center Katowice.

 

Alpine Manager

Adam Augustin

adam.augustin@grupapietrzak.pl

+48 602 481 867

 
 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.