Nowa odsłona magazynu La Route

Fani Alpine! Mamy dla Was świętną wiadomość. Podjęliśmy decyzję o "digitalizacji" magazynu La Route. Poniżej link do pierwszego wydania.
Magazyn można przeglądać za pomocą Flipnacka oraz pobrać w formacie PDF.

LINK La Route #1: https://tiny.pl/7trz5

[Komunikat Prasowy]

Autorski magazyn Alpine Katowice „La Route” (z fanc. "droga”) doczekał się cyfrowej wersji. Digitalizacja treści to wyraz odpowiedzialności w obliczu panującej pandemii. Dzięki temu klienci i fani Alpine zyskują łatwy i bezpieczny dostęp do świata marki w formie ekskluzywnego e-magazynu.

Od maja wszyscy miłośnicy świata marki Alpine maja szansę, bez wychodzenia z domu, zapoznać się z zawartością „La Route” – ekskluzywnego magazynu, prezentującego najciekawsze treści na temat Alpine, wyjątkowe zdjęcia i wywiady. Alpine Katowice wprowadził do sieci cyfrową wersję swojego prestiżowego tytułu.
– Podjęliśmy tę decyzję, aby w obecnej sytuacji dotrzeć do naszych odbiorców i zapewnić im rozrywkę zgodną z ich zainteresowaniami – wyjaśnia Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice.

„La Route” jest lokalnym projektem polskiego przedstawicielstwa marki. To właśnie lokalność jest miarą jego wyjątkowości. Alpine Katowice odpowiada za pomysł magazynu, za jego projekt graficzny, zawartość merytoryczną, a także wysokiej jakości materiał fotograficzny. Nad projektem „La Route” Alpine Katowice współpracowało z agencją Time4 oraz znakomitymi fotografami: Filip BlankAndrzej Cieplik AKA andresito6000Ra2nski i Łukasz Daniłowicz.

Pierwszy drukowany numer „La Route” ukazał się w 2018 r., w nakładzie 2000 egzemplarzy. Wyróżnia go nietypowy format A3, doskonałej jakości papier kredowy i ciekawy projekt graficzny.

W 2019 r. magazyn „La Route” otrzymał wyróżnienie w konkursie Power of Content Marketing Awards w kategorii „Magazyn dla klientów B2C”.

W pierwszym zdigitalizowanym numerze m. in.: newsy, rajdowa historia marki z polskim akcentem i szczegóły na temat Alpine A110 Premiere Edition.

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności