Alpine x Tissot collaboration

Tissot Alpine On Board Automatic,

Sprzymierzeniec nowych osiągnięć

 

Z nadgarstka na tablicę rozdzielczą

Tissot Alpine On Board Automatic wraca ze swoim unikalnym konceptem, aby wszędzie towarzyszyć nowemu Alpine A110 S i mierzyć osiągnięcia czasowe jego kierowcy. Tak jak w poprzedniej wersji, również ten model został opracowany z niezwykłą starannością, aby dać kierowcy niezrównane doświadczenie i zintensyfikować przyjemność jazdy. Praktyczność użycia tego zegarka stanowi jego atut. Kopertę łatwo odłączyć od paska i wpiąć w specjalny uchwyt na multimedialnym ekranie w kokpicie samochodu, co gwarantuje optymalną czytelność podczas jazdy.

W tym roku Tissot idzie jeszcze dalej, oferując klientom podstawkę na stół, aby kierowca po wyjściu z pojazdu mógł na niej umieścić zegarek i użytkować go jako zegarek stołowy.

Ten wysokiej jakości model jest wyposażony w robiący wrażenie mechanizm Valjoux A05.H31, którego złożoność przypomina kompleksową budowę silnika samochodowego. Indeksy, sekundnik, pierścienie na przyciskach i stebnówki na pasku odwołują się do pomarańczowych zacisków hamulcowych bolidu. Elementy, takie jak wskazówki, przyciski w kształcie tłoka i pasek z perforowanej skóry dają zegarkowi sportowy i męski styl. Tarcza subtelnie odwołuje się do liczników słynnego niegdyś sportowego modelu samochodu. Koperta zapewnia łatwe ułożenie zegarka w dłoni, zwłaszcza przy zdejmowaniu go z nadgarstka i wpinaniu w deskę rozdzielczą Alpine.

Ten zupełnie nowy chronograf jest dostępny w limitowanej edycji w liczbie 516 egzemplarzy. Dostarczany jest w nowym etui w kolorach szarym i pomarańczowym.

 

Charakterystyka:

  • Wyprodukowany w Szwajcarii
  • Mechanizm Valjoux A05.H31, automatyczny, 60-godzinna rezerwa chodu
  • Odpinana koperta ze stali szlachetnej 316L i przezroczysty dekiel
  • Wodoszczelność do 10 barów (100 m)
  • Skórzany pasek ze sprzączką zatrzaskową z przyciskami
  • Specjalna edycja limitowana w liczbie 516 egzemplarzy
  • Specjalne etui
  • Średnica: 45 mm

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności