Przetestuj Alpine na torze

Marka Alpine oznacza dla wielu osób coś znacznie więcej niż tylko sportowy samochód. Cykl spotkań ALPINE EXPERIENCE organizowany przez Alpine Centre Katowice to możliwość poznania wyjątkowego auta, a także gwarancja niezapomnianych chwil w gronie pasjonatów. Podczas cyklu spotkań wykwalifikowani i licencjonowani kierowcy dzielą się swoimi doświadczeniami z prowadzenia samochodów po torze oraz specyfiką i techniką jazdy autami Alpine.

 

Udział w wydarzeniu jest odpłatny.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Alpine Centre Katowice –

Sales Specialist

Adam Augustin 

adam.augustin@grupapietrzak.pl  

+48 602 481 867

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.