Szczepan Twardoch na torze wyścigowym…

Ryk silnika, nagłe zwroty akcji, pisk opon – Szczepan Twardoch napisał kolejny rozdział swojej współpracy z marką Alpine. 29 października, w bezpiecznych dla tak brawurowej jazdy warunkach – na torze Silesia Ring - pisarz miał szansę poczuć prawdziwą jedność ze swoim Alpine…

 29 października Szczepan Twardoch wspierany przez ekspertów Alpine Katowice testował Alpine A110 S na nowoczesnym torze wyścigowym Silesia Ring. Pisarz doskonalił swoje umiejętności w warunkach ekstremalnych, ale bezpiecznych.

Autor „Króla” w pięknej jesiennej aurze i w oparach adrenaliny, zespolony z autem przełamywał kolejne ograniczenia, dążąc do perfekcji w prowadzeniu tego kultowego samochodu.  Wszystko po to, aby podczas kolejnych podróży czerpać nieopisaną przyjemność z jazdy.

Spotkania na torach wyścigowych stały się marką rozpoznawczą Alpine Centre Katowice. Dzięki nim klienci firmy mają szansę poznać możliwości, jakie daje Alpine A110. To znakomita okazja do spotkania z innymi pasjonatami Alpine, ale przede wszystkim możliwość podniesienia swoich umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora, który czuwa nad wszystkim w fotelu pasażera…

– Alpine to nie jest jednak marka wybierana przypadkiem. Większość właścicieli zna historię, która stoi za tymi samochodami, jest zafascynowana sportowym dziedzictwem Alpine i ogólnie samochodami sportowymi. I często ma już za sobą różne doświadczenia związane ze sportową jazdą i samochodami tylnonapędowymi – mówi Michał Streer, kierowca rajdowy, który już wielokrotnie pełnił rolę trenera na eventach Alpine.

Ten z udziałem Szczepana Twardocha był kolejnym etapem jego współpracy z Alpine Katowice – wyłącznym dystrybutorem marki Alpine na Polskę i Europę Środowo – Wschodnią.

W czerwcu b.r. Szczepan Twardoch, autor przekładany na kilkanaście języków, nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami literackimi - polskimi i zagranicznymi, rozpoczął współpracę z Alpine Katowice, jedynym w Europie Środkowo – Wschodniej autoryzowanym salonem sprzedaży sportowych samochodów francuskiej marki Alpine. Twardoch przesiadł się tym samym za kierownicę Alpine A110S o mocy 292 KM z kolekcji Alpine Atelier w limitowanym kolorze nadwozia - Niebieski Azur. Jest to jeden z 8 kolorów w jakich Alpine A110 była produkowana w latach siedemdziesiątych, kiedy samochody tej marki święciły największe tryumfy w rajdach samochodowych. 

 

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności