La Squadra i Alpine Katowice zapraszają do wspólnego oglądania Grand Prix F1!

W najbliższy weekend będzie miało miejsce już drugie w tym sezonie wspólne oglądanie wyścigów Formuły 1 pod dachem katowickiej restauracji La Squadra, sąsiadującej z salonami Alpine i Ferrari. To wyjątkowa okazja przeżycia emocjonujących zmagań najszybszych kierowców świata w aurze włoskiej restauracji i w otoczeniu pięknych aut. Obecny sezon otwiera zupełnie nową erę rywalizacji w dyscyplinie uznanej za królową motosportu…

Najbliższy weekend przyniesie drugą odsłonę projektu wspólnego oglądania wyścigów Formuły 1, stworzonego przez katowicką restaurację La Squadra. Oryginalne dania kuchni włoskiej i lampka doskonałego wina dodatkowo pobudzą emocje związane ze śledzeniem najlepszych kierowców świata, zasiadających za sterami bolidów.

Każdy weekend z wyścigami Formuły 1, to zaproszenie od Alpine Katowice do oglądania w towarzystwie fanów tej dyscypliny zmagań znanych na całym świecie teamów.

Alpine Katowice zachęca do kibicowania szczególnie jednemu z nich – związanemu z marką Alpine - BWT Alpine F1. W ubiegłym roku zastąpił on słynny team Renault.

Grupa Pietrzak, do której należy Alpine Katowice, ma więcej związków z F1 – w jej portfolio znajduje się marka Ferrari, która w F1 ściga się jako team Scuderia Ferrari, a także markę Renault, której silniki montowane są w bolidach teamu Alpine.

- Zachęcam wszystkich miłośników motosportów, a w szczególności F1 do skorzystania z zaproszenia Alpine Katowice i La Squadra. Wspólne oglądanie generuje niewspółmiernie wysokie emocje, a atmosfera włoskiej restauracji pomoże uwolnić ducha jednej z najbardziej legendarnych marek w historii F1 – Ferrari – mówi Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice.

Spotkanie z Formułą 1 pod dachem La Squadry będzie miało miejsce już w najbliższy weekend – 27 marca o godzinie 19:00 Organizator zachęca do rezerwacji stolików, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Obecny sezon Formuły 1 rozpoczyna zupełnie nową erę rywalizacji w tej dyscyplinie. Nowe bolidy, nowe regulacje techniczne, a do tego emocjonujący pierwszy wyścig o GP Bahrajnu, w którym oba bolidy BWT Alpine F1 Team dojechały na punktowanych pozycjach – to wszystko sprawia, że warto w najbliższą niedzielę obejrzeć wieczorny wyścig o Grand Prix Arabii Saudyjskiej na torze w Dżuddzie. Tym bardziej, że podczas ubiegłorocznego wyścigu na torze Jeddah Corniche Circuit do ostatnich metrów Esteban Ocon walczył o obecność na podium.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności