Alpine Track Day – wyjątkowy event dla fanów marki

Już 22 kwietnia na opolskim torze Silesia Ring dealer Alpine Katowice zainauguruje kolejny sezon z marką. Otwarcie sezonu – Alpine Track Day - to szansa zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów na ekstremalnie bliskie spotkanie z kultowym modelem A110.

Tu będzie wszystko, co kochają fani sportowych aut. Ostre zakręty, pisk opon, wbijające w fotel przyspieszenia, pozytywne emocje i radość z jazdy… 22 kwietnia odbędzie się, otwierający sezon Alpine – Alpine Track Day. Spotkanie to pozwala doświadczyć marki w pełnej dyskrecji, w kameralnym gronie fanów kultowej francuskiej marki.

Alpine Katowice kieruje swoje zaproszenie do obecnych, jak i przyszłych klientów. Jedni i drudzy będą mieli szansę spróbować swoich sił w roli kierowców wyścigowych na najnowocześniejszym w Polsce torze Silesia Ring. Wszystko po to, aby mogli „doświadczyć Alpine” w najbardziej typowych dla ducha marki okolicznościach.

Uczestnicy wydarzenia, którzy przyjadą własnymi modelami Alpine otrzymają tor do swojej dyspozycji i zostaną zaproszeni do udziału w konkurencji przejazdu na czas. Nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd na wyścig 24h Le Mans.

Pozostali goście eventu zostaną zaproszeni do udziału w półgodzinnych slotach na torze w towarzystwie eksperta Alpine. Wszystko po to, aby poznali możliwości Alpine oraz swoje, jako kierowców. Jazdy testowe w autach oferowanych przez organizatora są odpłatne – koszt półgodzinnego slotu wynosi 1 tys zł.   

- Z doświadczenia wiemy, że ta forma spotkania z marką jest bardzo atrakcyjna dla naszych klientów. Spotkanie w gronie fanów marki sprawia, że można skupić się na tym co najistotniejsze- na doświadczaniu Alpine. Staramy się aby to obcowanie z marką było jak najbliższe jej charakterowi i zgodne z jej duchem. Stąd między innymi idea organizowania imprezy na torze wyścigowym. Nie jest też tajemnicą, że event jest dla nas ważnym narzędziem pro-sprzedażowym – mówi Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice.

Event rozpocznie się od spotkania z ekspertem Alpine, który wprowadzi gości do świata marki i przedstawi obowiązujące na torze zasady bezpieczeństwa.

Przy poczęstunku, nie zabraknie także luźnych rozmów o sportowych autach i nie tylko…

Alpine, jako marka z segmentu premium, wymaga adekwatnych działań marketingowych – indywidualnego podejścia, poczucia prestiżu i doświadczenia marki – spotkania z nią w charakterystycznej dla niej aurze. Idea Alpine Track Day realizuje te cele w praktyce.

Event na stałe wpisany jest do kalendarza wydarzeń Alpine Katowice.  Dealer organizuje średnio jeden taki event miesięcznie. W skali roku weźmie w nich udział około 200 klientów z Polski.

 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zachęcamy do kontaktu z Alpine Managerem - Adamem Augustinem: e-mail: adam.augustin@grupapietrzak.pl, telefon: 602 481 867. 

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności