4. edycja La Route, po prostu trzeba się wybrać!

Nic tak nie łączy, jak wspólna pasja, dzielona z innymi ludźmi. Mając tego świadomość, już po raz czwarty w historii organizujemy La Route - niezapomnianą podróż, na którą zapraszamy wszystkich szczęśliwych posiadaczy Alpine A110. Wierzymy, że to nie tylko niesamowita przygoda, ale zarazem świetna okazja do zapoznania się z innymi petrolheadami i miłośnikami marki Alpine oraz sposobność do wymiany doświadczeń.

Nadchodząca La Route zaplanowana jest na termin 12-13. maja 2022 roku. Startując sprzed Alpine Centre Katowice tym razem udamy się na północny zachód, by wspólnie odkrywać malowniczy Dolny Śląsk. Przede wszystkim zawitamy na tor Krzywa, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. Przez cały czas będzie z nami także instruktor jazdy sportowej – Michał Streer. Następnie wąskimi, górskimi drogami, udamy się kolumną Alpinek w kierunku Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój

Górskie serpentyny, wizyta w winnicy, wykwintny lunch w uroczym miejscu, zapierające dech w piersiach widoki – a to wszystko w przyjaznej, rodzinnej wręcz atmosferze. Dodajmy to tego możliwość poznania innych właścicieli Alpine A110 i nawiązania nowych znajomości, a także wymiany wrażeń z jazdy czy też doświadczeń dotyczących eksploatacji pojazdu.

Wniosek jest oczywisty – na 4. edycję La Route po prostu trzeba się wybrać!

 

Cena za udział w 4. edycji La Route: 2000 zł brutto jedna osoba i 2500 zł brutto dwie osoby.

 

Zapisy trwają do 25 kwietnia.

 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zachęcamy do kontaktu z Alpine Managerem - Adamem Augustinem: e-mail: adam.augustin@grupapietrzak.pl, telefon: 602 481 867. 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności