Wspólny wyjazd w formie La Route, na testy młodych zawodników z zespołem BWT Alpine F1 Team do Włoch, na tor Imola

Szanowni Państwo,

Nie ulega wątpliwości, że w DNA marki Alpine znajduje się ogromna prędkość, a co za tym idzie - tory wyścigowe. Wychodzimy z inicjatywą wspólnego wyjazdu w formie La Route, na testy młodych zawodników z zespołem BWT Alpine F1 Team do Włoch, na tor Imola. Wyjazd odbędzie się w terminie 18-22 lipca 2022 roku.

Orientacyjny koszt:

Załoga jednoosobowa 7 000 zł brutto

Załoga dwuosobowa  9 000 zł brutto

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zachęcamy do kontaktu z Alpine Managerem - Adamem Augustinem: e-mail: adam.augustin@grupapietrzak.pl, telefon: 602 481 867.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 06.05.2022.

Startując tradycyjnie sprzed Alpine Centre Katowice, w poniedziałek około 9:00 wyruszymy w stronę Wiednia, gdzie zjemy lunch. Następnie udamy się do Klagenfurtu, by zatrzymać się na nocleg nad malowniczym Worthersee. Dzień później wyruszymy dalej w trasę z Austrii przez Słowenię i Kranjską Gorę, bardzo krętą drogą w stronę Włoch, by przejechać przez Udine i dotrzeć autostradą bezpośrednio do Imoli.

Na miejscu w środę, 20. lipca planujemy uczestniczyć w porannej sesji testowej na torze wyścigowym, dzięki gościnie zespołu BWT Alpine F1 Team. Tam czeka nas zwiedzanie garażu, dostęp do pit lane, możliwość wzięcia udziału w konkursach związanych z F1, a także szansa na zdobycie autografów i wykonanie zdjęć z młodymi kierowcami wyścigowymi.

Czwartek zamierzamy przeznaczyć na zwiedzanie Imoli, przejażdżki po malowniczej okolicy, natomiast na piątek rano planowany jest powrót w stronę Katowic. Jak przy każdej z tego typu wypraw, przez cały czas towarzyszyć nam będzie instruktor jazdy sportowej – Michał Streer.

Malownicze krajobrazy, trasy obfitujące w górskie serpentyny, a do tego obecność na torze wyścigowym u boku jednego z zespołów Formuły 1 – to wszystko sprawia, że warto wybrać się z nami do Imoli. Dodatkowym atutem wyjazdu jest możliwość nawiązania kontaktów i znajomości z innymi miłośnikami marki Alpine, a zarazem pasjonatami wyścigów, co z pewnością pozwoli Państwu poszerzyć grono wartościowych znajomych.

 

Dla miłośników F1 i marki Alpine - ta wyprawa to pozycja obowiązkowa!

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności