Dolny Śląsk za kierownicą Alpine – to była 4 edycja La Route!

12 maja wystartowałą czwarta edycja wyjątkowego projektu La Route, który  który łączy dwie miłości – do Alpine i do przygody... Jego uczestnikami byli szczęśliwi posiadacze Alpine, którzy tym razem przejechali asfaltowymi serpentynami Dolnego Śląska. Zapierające dwch w piersiach widoki, wykwintny lunch i zwiedzanie winnicy – to tylko niektóre z atrakcji eskapady zaplanowanej przez Alpine Katowice.

- Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja. Z tym przekonaniem, organizujemy już czwartą edycję La Route - niezapomnianą podróż, na którą zapraszamy szczęśliwych posiadaczy Alpine A110. La Route to niesamowita przygoda, ale także świetna okazja do zapoznania się z innymi petrolheadami i miłośnikami marki Alpine – mówi Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice.

4 odsłona La Route odbyła się w dniach 12 - 13 maja 2022 roku. Początkiem trasy był parking przed salonem Alpine Centre Katowice, skąd uczestnicy udali się na północny - zachód, by wspólnie odkrywać malowniczy Dolny Śląsk.

Podczas wyjazdu nie mogło zabraknąć ekstremalnych emocji z jazdy, które zapewnił tor Krzywa - tutaj każdy mógł spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. Nad bezpieczeństwem uczestników przez cały czas  czuwał instruktor jazdy sportowej – Michał Streer, który służył cennymi wskazówkami dotyczącymi jazdy sportowej.

Kolejny etap eskapady, to beztroski rajd wąskimi, górskimi drogami, którymi  kolumna Alpine A110 dotarła do Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój

Górskie serpentyny, wizyta w winnicy, wykwintny lunch w uroczym miejscu, zapierające dech w piersiach widoki – to wszystko w przyjaznej, rodzinnej wręcz atmosferze. Dodajmy to tego możliwość poznania innych właścicieli Alpine A110 i nawiązania nowych znajomości, a także wymiany wrażeń z jazdy, czy też doświadczeń dotyczących eksploatacji pojazdu.

 

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych wydarzenich z serii La Route prosimy o kontakt z Alpine Managerem - Adamem Augustinem: e-mail: adam.augustin@grupapietrzak.pl, telefon: 602 481 867. 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności