Lapierre X Alpine: Spotkanie dwóch marek o tej samej filozofii

  • Lapierre, marka zaangażowana na najwyższym poziomie światowego kolarstwa, oraz Alpine z przyjemnością ogłaszają dziś nową współpracę; wyłączne trzyletnie partnerstwo.
  • Lapierre łączy siły z Alpine, kultowym francuskim producentem samochodów wyścigowych i sportowych, aby jesienią 2022 r. wprowadzić na rynek rower Lapierre x Alpine, limitowany do 110 sztuk.
  • Podczas Grand Prix Francji w 2022 r. Alpine i Lapierre zaprezentowali swoje wspólne dzieło w obecności Évity Muzic, profesjonalnej kolarki, oraz Estebana Ocona, kierowcy Formuły 1 BWT Alpine F1 Team. 

Przed Grand Prix Francji, Alpine ogłasza wyłączne trzyletnie partnerstwo z Lapierre. Évita Muzic, zawodowa kolarka, i Esteban Ocon, kierowca Formuły 1 BWT Alpine F1 Team zaprezentowali rower na torze Paul Ricard w Le Castellet.

Obie marki z francuskim know-how, Lapierre i Alpine, zawsze były oddane osiągom i dziedzictwu oraz podzielają wspólne wartości, które przekładają się na wyjątkowe rowery i pojazdy o unikalnym designie i skupieniu się na konkurencji i osiągach.

Ta współpraca wkrótce doprowadzi do wprowadzenia na rynek kultowego roweru o unikalnym i specyficznym designie, sygnowanego wspólnie przez Lapierre x Alpine.

Pierwszy model Lapierre x Alpine zostanie przedstawiony jesienią z ekskluzywną funkcją, która zostanie zaprezentowana na następnych targach Paris Motor Show w Paryżu, trwających od 17 do 23 października 2022 roku.

PREZENTACJA PODCZAS GRAND PRIX FRANCJI FORMUŁY 1

Ekskluzywna prezentacja modelu Lapierre x Alpine odbyła się dziś w obecności Évity Muzic, profesjonalnej rowerzystki i Estebana Ocona, kierowcy BWT Alpine F1 Team, na słynnym torze wyścigowym Paul Ricard w Le Castellet.

Évita Muzic, francuska mistrzyni szosowa z 2019 roku, udowodniła swoje umiejętności na światowym poziomie w ciągu ostatnich dwóch sezonów (3. młoda zawodniczka w Giro d'Italia 2019, zwycięstwo na ostatnim etapie w 2020). W 2021 roku została mistrzynią Francji i brązową medalistką Mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym, zajęła również 5. miejsce w San Sebastian Classic.

Olivier Camus, Dyrektor marketingu Alpine: „Alpine angażuje się poprzez swój program Rac(H)er w rozwijanie puli talentów kobiet, których umiejętności i doświadczenie są prawdziwym atutem, wyróżniającym je pod względem wydajności. Dzisiejsza obecność Évity Muzic szczególnie odzwierciedla nasze zobowiązanie do uczynienia naszego ekosystemu bardziej integracyjnym i uczynienia różnorodności naszą siłą. W przeddzień startu pierwszego kobiecego Tour de France jesteśmy bardzo dumni, że mamy u boku takie wzorce jak Évita w swojej dziedzinie”.

O MARCE LAPIERRE

Lapierre zostało założone w 1946 roku w Dijon (21). Marka jest obecna na najwyższym światowym poziomie kolarskim i wygrała dziesiątki zwycięstw w najważniejszych wyścigach torowych UCI World Tour, zarówno z męskim zespołem Groupama-FDJ, jak i kobiecym zespołem FDJ-Suez-Futuroscope w ciągu ostatnich 20 lat. Z ponad 130 tysiącami sprzedanych rowerów, Lapierre jest obecny w ponad 40 krajach na całym świecie.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności