Alpine x Lapierre: Spotkanie dwóch marek o tej samej filozofii

  • Pierwszy model z logo Lapierre x Alpine, AIRCODE DRS Alpine, zaprezentowany i wystawiony na stoisku Alpine podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.
  • Limitowany do 110 numerowanych egzemplarzy, sprzedawany będzie w cenie 9 000 € brutto.
  • Sprzedaż rozpocznie się 24 października w wybranych sklepach Lapierre.

 

Skoncentrowane na osiągach i swoim dziedzictwie, Lapierre i Alpine mają wspólne wartości, które przekładają się na wyjątkowe rowery i samochody o unikalnym wzornictwie i duchu rywalizacji.

Ta współpraca zaowocowała powstaniem unikalnych rowerów o charakterystycznym designie podpisanym przez Lapierre x Alpine. Pierwszy model Lapierre x Alpine, AIRCODE DRS Alpine, zaprezentowany i wystawiony na stoisku Alpine podczas Salonu Samochodowego w Paryżu (17-23 października), ma ekskluzywne wykończenie detalami pochodzącymi z nowego Alpine A110 R: matowy kolor Racing Blue dla ramy i Deep Black dla emblematów.

Wykonany z trzech rodzajów jednokierunkowego włókna węglowego i wyposażony w najlepsze komponenty dostępne obecnie na rynku, zwiększające poczucie prędkości i najwyższej wydajności, ten specjalny model AIRCODE DRS został opracowany i zmontowany w fabryce Dijon.

Podobnie jak nowy Alpine A110 R, który dzięki wielu komponentom wykonanym z włókna węglowego szczyci się niska wagą, rower AIRCODE DRS ALPINE posiada karbonową warstwę UD SL w widelcu, rurze dolnej i rurze podsiodłowej.

Limitowany do 110 numerowanych egzemplarzy, rower sprzedawany będzie w cenie 9 000 € brutto.

Model ten będzie dostępny w sprzedaży już od 24 października w wybranych sklepach Lapierre, z dostawą na początku 2023 r.

Lista sprzedawców znajduje się na stronie https://www.lapierrebikes.com/fr-fr/r/aircode-drs-lapierre-x-alpine/

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.