Wybierz się razem z nami na 24h Le Mans 2023!

Drodzy,

w tym roku po raz setny, w terminie od 10-11.06.2023, czeka nas ściganie na legendarnym Le Mans, a ściślej - 24-godzinny wyścig Długodystansowych Mistrzostw Świata FIA WEC. Stulecie tego wyjątkowego święta wszystkich miłośników motorsportu to doskonała okazja, by nie tylko przyjrzeć się z bliska ekipie Alpine Elf Endurance Team, ale także innym zespołom, stających do walki na torze Circuit de la Sarthe, by sięgnąć po palmę pierwszeństwa w każdej z bardzo konkurencyjnych kategorii.

Tegoroczne zmagania w wyścigu Le Mans są wyjątkowe nie tylko z powodu okrągłej rocznicy. Alpine Elf Endurance Team, w oczekiwaniu na zbudowanie hypercara, pozwalającego na ściganie się w najwyższej klasie, wystawi w tym roku do walki aż dwa prototypy A470 w klasie LMP2. W samochodzie z numerem #36 zasiądzie Matthieu Vaxiviere, Julien Canal oraz Charles Milesi, natomiast siostrzany samochód nr #35 poprowadzi w tym roku André Negrão wraz z Memo Rojasem i Ollim Caldwellem.

Tym samym świętowanie stulecia ścigania w Le Mans to doskonały powód, by nie tylko usłyszeć ryk dziesiątek silników, ale też obejrzeć pasjonującą rywalizację pomiędzy najważniejszymi motorsportowymi markami oraz zajrzeć do garażu obu ekip Alpine Elf Endurance Team.

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem pragniemy Was zaprosić na wspólny wyjazd na ten wyścig.

Szczegóły dotyczące biletów i możliwości, jakie daje dwudniowy pakiet VIP znaleźć można poniżej. Cena 2580 euro nie zawiera kosztów transportu oraz noclegu.

Wszystkich chętnych wspólną wyprawą na tegoroczny 24-godzinny wyścig Le Mans prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 28.02.2022 roku do Adama Augustina lub Mateusza Widucha.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności