Alpine ogłasza Zinedine'a Zidane'a ambasadorem swoich programów na rzecz równych szans

  • Alpine i Zinedine Zidane łączą siły, aby promować równe szanse w sporcie i przemyśle motoryzacyjnym, przy czym różnorodność jest kamieniem węgielnym wyników.
  • Dzięki wspólnemu doświadczeniu i aurze Zinedine'a Alpine chce zainspirować młodsze pokolenie talentów do przekazania przesłania, że każdy, niezależnie od płci, pochodzenia czy pochodzenia, ma środki, aby rozwijać się zawodowo i zostać mistrzem.

 

Firma Alpine ogłosiła podczas oficjalnej premiery zespołu Formuły 1 w Londynie, mającej na celu prezentację A523 i nowych rozwiązań w ramach programu Rac(H)er, że Zinedine zostanie ambasadorem marki i sponsorem programów równych szans: Rac(H)er i Concours Excellence Mécanique.

Droga Zinedine'a jako międzynarodowej ikony piłki nożnej, zarówno jako zawodnika, jak i obecnie jako trenera, jest inspirującym przykładem dla wszystkich beneficjentów programów równych szans Alpine z mocnym stwierdzeniem: bez różnorodności zarówno sport, jak i społeczeństwo są pozbawione talentów, które są niezbędne dla ich wydajności i sukcesu.

Francuski mistrz świata, który jest także pasjonatem sportów motorowych, będzie miał również okazję, z perspektywy użytkownika i ambasadora, wziąć udział w refleksji nad przejściem do przyszłości motoryzacji i rozwojem modeli Alpine jutra.

 

Laurent Rossi, CEO Alpine:

„Zinedine Zidane to nie tylko wielki mistrz i legenda sportu, ale także oddany człowiek, który postanowił wykorzystać swoją obecność na całym świecie, aby inspirować młodych ludzi i wprowadzać zmiany w kierunku tworzenia równych szans. Stanowi przykład tego, co my jako firma powinniśmy reprezentować: wytrwały sposób myślenia, naturalny talent i orędownictwo promowania integracji dla wszystkich, przy jednoczesnym zachowaniu merytokracji poprzez popychanie otaczających go osób do dążenia do wielkości. Z wielką dumą Zinedine dołącza do Alpine, aby dokonywać zmian”.

 

Zinedine Zidane:

„Jak zawsze jest to opowieść o spotkaniach. Podobała mi się wizja i konkretne podejście zespołów Alpine, zwłaszcza we wdrażaniu ich programów równych szans. Tym bardziej, że mam szczególny sentyment do Alpine jako Francuz i fan Formuły 1. Myślę, że ważne jest, aby mówić dzieciom, że niezależnie od tego, skąd pochodzą, pewnego dnia mogą zostać mistrzami w dowolnej dziedzinie życia, którą wybiorą, i że zawsze powinny wierzyć w swoje marzenia... Ten projekt Alpine już działa, aby im to umożliwić. Zmiana wymaga czasu, więc jeśli mogę wnieść swój wkład i pomóc ją przyspieszyć, jest to dla mnie wielka satysfakcja”.

 

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności