Alpine A290: oficjalna prezentacja 13 czerwca 2024 roku

  • Alpine zaprezentuje swój przyszły sportowy elektryczny samochód miejski, A290, pierwszy model w Dream Garage, 13 czerwca 2024 r.
  • Ta światowa premiera zbiegnie się z dniem otwarcia najbardziej legendarnego wyścigu wytrzymałościowego na świecie w Le Mans (Francja).
  • W międzyczasie firma Alpine opublikowała niepublikowane wcześniej zdjęcie swojego przyszłego A290, wykonane przez jej zespół projektowy.
  • Odsłonięcie A290 można śledzić na dwa sposoby: zdalnie, na żywo, na stronie https://events.alpinecars.com/en/ lub rejestrując się w biurze prasowym Alpine.

Po zaprezentowaniu samochodu pokazowego A290_β 9 maja 2023 r. w Bristolu (Wielka Brytania) firma Alpine przygotowuje się do zaprezentowania swojego pierwszego w pełni elektrycznego pojazdu podczas światowej premiery, która odbędzie się 13 czerwca 2024 r. Firma Alpine wybrała 24-godzinny wyścig Le Mans® (Francja), największy na świecie wyścig wytrzymałościowy, aby zaprezentować swój pierwszy sportowy, 5-miejscowy samochód miejski: Alpine A290.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności